Njoftohen të gjithë studentet e nivelit Bachelor dhe Master se afati i pageses së semestrit veror shtyhet deri me datën 07/04/2014.


Më shumë

 • Njoftim për afatin e Prillit

  Njoftohen të gjithë studentet e nivelit Bachelor dhe Master se afati i provimeve të Prillit organizohet me datat:
  19.04.2014 (E Shtune), 20.04....

  Më shumë
 • Njoftim

  Njoftohen të gjithë studentët që ligjeratat nga Lënda Gjuhe Angleze nuk do të mbahen sot (E Marte 18/03/2014) te Profesori i lëndës
  Reshat Rexhepi
  Më shumë

 • Njoftim për pagesën e semestrit veror

  Njoftohen të gjithë studentët se afati i fundit për të bërë pagesën për semestrin veror është nga data 18/03/2014 deri me datën 31/03/2014.

  Vërejtje: Pas kësaj date sistemi nu...

  Më shumë
 • Vizita e Drejtorit të Qendrës Kulturore Turke “Yonus Emre” zot. BÜLENT ÜÇPUNAR

  Gjatë ditës së sotme Fakulteti i Arteve - Universitetit i Prishtinës “Hasan Prishtina” është vizituar nga drejtori i Qendrës Kulturore Turke “Younus Emre” zot. BÜLENT ÜÇPUNA...

  Më shumë
 • Lajmet 289 deri 296 (prej 326)
   |<  <  32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «mars»
  MaEnPrShDi
  26 27281234
  567891011
  121314 15 161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678