Afati i apsolventave Mars 2018

    Njoftohen studentët të nivelit Bachelor apsolventët si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati i Marsit për paraqitje dhe mbarvajtje të provimeve do të organozohet si në vijim:

    Paraqitja e provimeve fillon nga data.19.03.2018 dhe mbaron më 20.03.2018
    Provimet do të organizohen gjatë fundjavave të muajit Mars
     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 28 2930311
2345 678
9101112131415
1617 1819202122
23242526272829
30123456