EKSPOZITA E FUNDVITIT E STUDENTËVE TË VITIT AKADEMIK 2016/17

   U hap Ekspozita tradicionale e studentëve e fundvitit akademik 2016/17 të Degës së Arteve Vizuale.
  Në praninë e studentëve dhe të stafit akademik dhe vizitorëve tjerë, hapjen e ekspozitëse bëri Dekan, Agim Selimi ndërsa, fjalën përshëndetëse e bëri Pro-Rektorja Teuta Pustina.

  Me këtë rast, për të arriturat në fushat respektive studentëve të dalluar ju dhanë mirënjohje.

  Ekspozita mbetet e hapur deri të premtën më, 9.VI. 2017.
  Ekspozita-foto-2.jpg
   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
29 3031 1234
5 6 78 91011
12131415161718
1920 2122 232425
262728293012
3456789