NJOFTIM - Afati i Korrikut për Apsolventë 2016/2017

  Njoftohen Studentët – apsolventë të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se paraqitja e provimeve për afatin e korrikut të vitit akademik 2016/2017 do të bëhet prej 19.06.2017 e deri më 02.07.2017.

  Provimet fillojnë me 03.07.2017 dhe mbarojnë me 31.07.2017.

  Pas këtij afati nuk do të mund të paraqiten provimet.


  D E K A N I
  _____________________
  Prof. asc. Agim Selimi
   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
29 3031 1234
5 6 78 91011
12131415161718
1920 2122 232425
262728293012
3456789