NJOFTIM - Afati i Shtatorit 2016/2017

    Njoftohen Studentët (studimet themelore – bachelor dhe master) të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit të vitit akademik 2016/2017 do të bëhet prej 29.08.2017 e deri më 05.09.2017.

    Provimet fillojnë me 11.09.2017 dhe mbarojnë me 30.09.2017.

    Pas këtij afati nuk do të mund të paraqiten provimet.
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
252627 28293031
123 4567
89 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234