NJOFTIM-Vazhdimi i afatit për paraqitje të provimeve në afatin e Qershorit 2017-2018

    Njoftohen studentet e Fakultetit të Arteve niveli Bachelor dhe Master për arsyje të kërkesave të shumta të studenteve qe nuk kanë mundur t'i paraqesin provimet për afatin e qershorit është vendosur të ju mundësohet paraqitja e provimeve.

    Paraqitja e provimeve mund të bëhet me datën 08.06.2018 nga ora 08:00 - 16:00.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28293031 123
4567 8910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678