Njoftim

  Njoftohen studentet e programit Dramaturgji, se për lëndet

  Dramatologji
  ,
  Histori e letersisë kombëtare dhe
  Histori e letersisë botërore në Bacelor,

  do të provohen para komisionit përkates me datën 14.2.2017, nga ora 12.00

  _____________
  Dekanati
   

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 28 2930311
2345 678
9101112131415
1617 1819202122
23242526272829
30123456