Njoftim - Ditë pushimi për 28 Nëntor

    Njoftohen mësimdhënësit dhe studentët dhe administrata e Fakultetit të Arteve të Bukura të Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina" se për nder të festës së 28 Nëntorit do të jetë ditë pushimi:

    E martë, 28 nëntor 2017.
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
252627 28293031
123 4567
89 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234