Njoftim / Regjistrimi i lëndëve në SEMS

     Njoftohen studentët e vitit të parë (I) në nivelin e studimeve Bachelor dhe Master që kanë regjistruar semestrat për këtë vit akademik (2017/2018) të bëjnë regjistrimin e lëndëve Obligative dhe Zgjedhore te profesorët e duhur përmes SEMS, kjo është e domosdoshme pasi që evidenca për mësim për vitin e parë mbahet përmes Sistemit të Menaxhimit të Vijueshmërisë, kështu që nëse nuk e keni lëndën e regjistruar, atëherë nuk përfshiheni në listën e studentëve që kanë mbajtur orën mësimore.
     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
26 27281234
567891011
121314 15 161718
19202122232425
2627282930311
2345678