Njoftim - Zgjatet afati për paraqitje të provimeve

    Njoftohen studentët të nivelit Bachelor dhe Master si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati i Janarit për paraqitje të provimeve zgjatet deri më 05.02.2018     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 28 2930311
2345 678
9101112131415
1617 1819202122
23242526272829
30123456