Njoftim për zgjatjen e afatit për regjistrimin e semestrit dimëror 2017/2018

    Me kërkesë të një numri të konsideruart të Studentëve, ju njoftoj se afati për regjistrimin e semestrit dimëror për studentët e nivelit baçelor dhe master ( edhe ata të cilët janë pranuar në vitin akademik 2017/18), për vitin akademik 2017/18 në të gjitha njësitë akademike do të shyhet -mbetet i hapur deri me 06.12.2017.
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
252627 28293031
123 4567
89 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234