Njoftim për zgjatjen e afatit për regjistrimin e semestrit dimëror 2017/2018

    Me kërkesë të një numri të konsideruart të Studentëve, ju njoftoj se afati për regjistrimin e semestrit dimëror për studentët e nivelit baçelor dhe master ( edhe ata të cilët janë pranuar në vitin akademik 2017/18), për vitin akademik 2017/18 në të gjitha njësitë akademike do të shyhet -mbetet i hapur deri me 06.12.2017.
     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
26 27281234
567891011
121314 15 161718
19202122232425
2627282930311
2345678