Orari i provimeve për afatin e Janarit 2017-2018

    Orari i provimeve në Bachelor dhe Master për afatin e Janarit në Fakultetin e Arteve

    Shkarko orarin


    Orarin po ashtu mund të gjeni në anën e djathtë të faqës me përshkrimin     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 28 2930311
2345 678
9101112131415
1617 1819202122
23242526272829
30123456