Orari i provimeve për afatin e Prillit 2017-2018

     Orari i provimeve në Bachelor dhe Master për afatin e Prillit në Fakultetin e Arteve

    Shkarko orarin


    Orarin po ashtu mund të gjeni në anën e djathtë të faqës me përshkrimin


     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
30123456
78910111213
14151617 1819 20
21222324252627
28293031123
45678910