Orari i provimeve për afatin e Qershorit 2017-2018

     Orari i provimeve në Bachelor dhe Master për afatin e Qershorit 2017-2018 në Fakultetin e Arteve

    Shkarko orarin     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28293031 123
4567 8910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678