Paraqitja e provimeve për afatin e Prillit 2017/2018

    Njoftohen Studentët (studimet themelore – bachelor dhe master) të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se paraqitja e provimeve për afatin e prillit të vitit akademik 2017/2018 do të bëhet prej datës 06.04.2018 e deri më 18.04.2018.

    Në këtë afat mund të paraqiten një provim. Provimet do të mbahen gjatë dy vikendeve të fundit të muajit prill sipas orarit i cili do të publikohet në ueb faqe dhe tabelën e shpalljeve të Fakultetit.

    Vërejtje: Luten Studentët ta respektojnë afatin e paraqitjes së provimeve.
     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 28 2930311
2345 678
9101112131415
1617 1819202122
23242526272829
30123456