Raporti dhe Vendimi i angazhimit të stafit akademik 2017-18

    Raporti i angazhimit të stafit akademik 2017-18 (kliko)
    Vendimi i angazhimit të stafit akademik 2017-18 (kliko)
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
252627 28293031
123 4567
89 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234