Raporti i komisionit vlerësues dhe vendimi i këshillit për bashkëpunëtorë të jashtëm 2017-18

    Raportet e komisioneve vlerësuese për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm për vitin akademik 2017/2018 (kliko)
    Vendimi i këshillit për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm për vitin akademik 2017/2018 (kliko)
     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
26 27281234
567891011
121314 15 161718
19202122232425
2627282930311
2345678