Shpërndarja e ID-kartelave, për studentët e vitit të parë 2016/2017

    Njoftohen të gjithë studentët të vitit të parë Bachelor dhe Master të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina" se ka filluar shpërndarja e ID Kartelave. ID Kartelat mund t'i merrni te zyrtarët e shërbimit të studentëve.


     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
272829 303112
345 6 789
10111213 141516
17 181920 212223
242526 27282930
1234567