Shperndarja e ID kartelave

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Arteve të vitit të I-rë në nivelin Bachelor dhe Master, se nga data 24/01/2018 bëhet shpërndarja e ID kartelave. ID kartelat tërhiqen tek shërbimi i studentëve.
     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
29 3031 1234
567 8 91011
121314 15161718
19202122232425
2627281234
567891011