Shperndarja e ID kartelave

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Arteve të vitit të I-rë në nivelin Bachelor dhe Master, se nga data 24/01/2018 bëhet shpërndarja e ID kartelave. ID kartelat tërhiqen tek shërbimi i studentëve.
     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
30123456
78910111213
14151617 1819 20
21222324252627
28293031123
45678910