Personeli akademik

Agim Salihu
Profesor i rregullt
Dega e Artit Figurativ
salihuagim@hotmail.com
+377 (0) 44 202 467

Zake Prelvukaj
Profesor i rregullt
Dega e Artit Figurativ
zakeprelvukaj@yahoo.com
+377 (0) 44 117 952

Basri Mekolli
Profesor i rregullt
Dega e Artit Figurativ
basrimekolli@hotmail.com
+377 (0) 44 173 127

Faik Krasniqi
Profesor i rregullt
Dega e Artit Figurativ
faik.krasniqi@uni-pr.edu
+ 377 (0) 44 151 320

Menduh Nushi
Profesor i rregullt
Dega e Artit Figurativ
menduh.nushi@hotmail.com
+377 (0) 44 186 259

Adem Rusinovci
Profesor i rregullt
Dega e Artit Figurativ
adem.rusinovci@uni-pr.edu
+377 (0) 44 151 113

Majlinda Kelmendi
Profesor i rregullt
Dega e Artit Figurativ
majlinda.kelmendi@uni-pr.edu
+377 (0) 44 146 036

Hajrush Fazliu
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Figurative
hajrush.fazliu@uni-pr.edu
+377 (0) 44 155 912

Ismet Jonuzi
Profesor i asocuar
Dega e Artit Figurativ
ismet_jonuzi@hotmail.com
+377 (0) 44 275 848

Miradije Ramiqi
Profesor i asocuar
Dega e Artit Figurativ
miradije.ramiqi@hotmail.com
+377 (0) 44 221 967

Valdeta Vuçitërna
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Figurative
valdeta.vuciterna@uni-pr.edu
+377 (0) 44 168 630

Eshref Qahili
Profesor i Asocuar
Dega e Artit Figurativ
eshrefq@yahoo.com
+377 (0) 44 112 857

Isa Alimusaj
Profesor i asocuar
Dega e Artit Figurativ
isa.alimusaj@uni-pr.edu
+377 (0) 44 142 916

Aziz Islamaj
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Figurative
azizislamaj@hotmail.com
+377 (0) 44 192 412

Valbona Rexhepi
Profesor i asocuar
Dega e Artit Figurativ
valbona.rexhepi@uni-pr.edu
+377 (0) 45 519 900

Visar Mulliqi
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Figurative
visarmulliqi@gmail.com
+377 (0) 44 528 806

Agron Bytyqi
Profesor i Asocuar
Dega e Artit Figurativ
agronbytyqi@hotmail.com
+ 377 (0) 44 179 726

Nagip Berisha
Profesor i asocuar
Dega e Artit Figurativ
berishanagip@yahoo.com
+377 (0) 44 320 296

Mehmet Behluli
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Figurative
mehmet.behluli@uni-pr.edu
+377 (0) 44 135 216

Fatmir Hoxha
Profesor i asocuar
Arti Figurativ
fatmir.hoxha@uni-pr.edu
+377 (0) 44

Alban Nimani
Profesor i Asocuar
Dega e Artit Figurativ
alban.nimani@uni-pr.edu
+ 386 (0) 49 209 769

Muhamet Ahmeti
Profesor i asocuar
Dega e Artit Figurativ
muhamet.ahmeti@uni-pr.edu
+ 377 (0) 44 192 919

Mirsad Lushtaku
Profesor asistent
Dega e Arteve Figurative
///.///@uni-pr.edu
+377 (0) 44 /// ///

Xhevdet Pantina
Profesor asistent
Arti Figurativ
xhevdet.pantina@uni-pr.edu
+377 (0) 44

Bardhyl Bejtullahu
Profesor asistent
Dega e Arteve Figurative
bardhyl.bejtullahu@uni-pr.edu
+377 (0) 44 263 446

Guri Çavdarbasha
Asistent
Dega e Artit Figurativ
gcavdarbasha@gmail.com
+377 (0) 44 168 573

Lyra Zajmi
Profesor asistent
Dega e Arteve Figurative
lyrazajmi@gmail.com
//

Fadil Hysaj
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Dramatike
fadilhysaj@gmail.com
+377 (0) 45 870 870

Isa Qosja
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Dramatike
isaqosja@yahoo.com
+377 (0) 44 115 110

Enver Petrovci
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Dramatike
akademiaearteve@yahoo.com
+377 (0) 44 509 028

Shyqri Galica
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Dramatike
shgalica@live.com
+377 (0) 44 158 324

Luan Daka
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Dramatike
luandaka@hotmail.com
+377 (0) 44 118 466

Luan Jaha
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
luan_67@yahoo.com
+377 (0) 44 175 395

Mentor Zymberaj
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
thmh_akt@hotmail.com
+377 (0) 44

Afrim Gora
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
afrimgora@gmail.com
+377 (0) 44 222 039

Burim Gora
Asistent
Dega e Arteve Dramatike
bgstage@hotmail.com
+377 (0) 44 361 164

Agnesa Muharremi Kastrati
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
agnesa1muharremi@hotmail.com
+377 (0) 45 219 012

Agnes Nokshiqi
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Dramatike
agnes.nokshiqi@uni-pr.edu
+ 377

Emin Halili
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
ehalili@hotmail.com
+377 (0) 44 199 518

Sylejman Kllokoqi
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
sklokoqi@hotmail.com
+377 (0) 44 175 412; 038 246 781

Haqif Mulliqi
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
haqifmulliqi@yahoo.com
+377 (0) 44 116 979

Arbënesha Nixha
Profesor i Asocuar
Dega e Arteve Dramatike
arbenesha.nixha@uni-pr.edu
+381 38 602 183; +377 (0) 44 233620

Ilire Çelaj
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
ilire.celaj@uni-pr.edu
+377 (0) 44 175 396

Shkumbin Istrefi
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
isstra@gmail.com
+377 (0) 44 503 040

Agim Selimi
Profesor i Asocuar
Dega e Arteve Dramatike
agim.selimi@hotmail.co.uk
+377 (0) 44 152 379

Bekim Lumi
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
bekim.lumi@uni-pr.edu
+377 (0) 44 219 442

Selami Taraku
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
selami.taraku@uni-pr.edu
+377 (0) 44

Mehmet Kraja
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
m_kraja@hotmail.com
+377 (0) 44 220 523

Trimo Dhomi
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
trimor@dhomi.com
+377 (0) 44 161 792

Besim Rexhaj
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
brexhaj@yahoo.co.uk
+377 (0) 44 113 974

Zymber Kelmendi
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Dramatike
zymikelmendi@gmail.com
+377 44 266 269

Jeton Ahmetaj
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
jeton_50@hotmail.com
+377 (0) 44 155 717

Haki Mulliqi
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
hakishmulliqi@hotmail.com
+377 (0) 44 118 893

Ismet Sijarina
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
ismet.sijarina@uni-pr.edu
+377 (0) 44 153 262

Astrit Kabashi
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
astrit.kabashi@uni-pr.edu
+381 (0) 38 220 294

Hazir Haziri
Profesor Asocuar
Dega e Arteve Dramatike
hazir.haziri@uni-pr.edu
038247129

Elmaze Nura
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
elmaze_nura@yahoo.com
+377 (0) 44

Alma Bektashi
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
bektashi_alma@hotmail.com
+377 (0) 45 992 233

Ekrem Xani
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
ekremxani@live.com
+377 (0) 44 972 978

Drita Begolli
Profesor asistent
Dega e Arteve Dramatike
dritabegolli@hotmail.com
+377 (0) 44 290 290

Hatixhe Hoxha
Ligjëruese
Dega e Arteve Dramatike
hatixhe_hoxha@hotmail.com
+377 (0) 44 193 442

Rafet Rudi
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Muzikore
///.///@uni-pr.edu
+377 (0) 44 /// ///

Lejla Pula
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Muzikore
lea_hp@hotmail.com
+377 (0) 44 /// ///

Venera Kajtazi
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Muzikore
ven_ka@hotmail.com
+377 (0) 44 /// ///

Sihana Badivuku
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Muzikore
emri.mbiemri@uni-pr.edu
+377 (0) //

Ahmet Dërguti
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Muzikore
ahmetderguti@live.com
+377 (0) 44 182 206

Valton Beqiri
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Muzikore
///.///@uni-pr.edu
+377 (0) 44 /// ///

Valbona Petrovci
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Muzikore
valbonapetrovci@hotmail.com
+386 (0) 49 161 724

Blerim Grubi
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Muzikore
blerimgrubi@yahoo.com
+377 (0) 44 279 297

Bajar Berisha
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Muzikore
///.///@uni-pr.edu
+377 (0) 44 /// ///

Antonio Gashi
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Muzikore
a.gashi01@gmail.com
+ 386 (0) 49 453 134

Mendi Mengjiqi
Profesor i rregullt
Dega e Arteve Muzikore
mmengjiqi@hotmail.com
+377 (0) 44 206 534

Lule Elezi
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Muzikore
lule_piano@yahoo.com
+377 (0) 44 412 858

Xhevdet Sahatxhija
Profesor asistent
Dega e Arteve Muzikore
xhevdet.sahatxhija@gmail.com
+386 49 522 458

Merita Juniku
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Muzikore
merita-juniku@hotmail.com
+377 (0) 44

Alberta Troni
Profesor i Asocuar
Dega e Arteve Muzikore
alberta.troni@uni-pr.edu
+ 377 (0) 44 799 533; +381 38 220 446

Florita Raifi
Profesor asistent
Dega e Arteve Muzikore
florita.raifi@uni-pr.edu
+377 (0) 44 111 243

Selami Kolonja
Profesor asistent
Dega e Arteve Muzikore
selami.kolonja@uni-pr.edu
+377 (0) 44

Nezahate Shala-Zeka
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Muzikore
nezahate_sh@hotmail.com
+377 (0) 44 333 213

Zana Badivuku
Profesor i asocuar
Dega e Arteve Muzikore
///.///@uni-pr.edu
+377 (0) 44 /// ///

Besa Shema-Luzha
Profesor asistent
Dega e Arteve Muzikore
besa.luzha@uni-pr.edu
+377 (0) 44 800 999

Fraim Gashi
Profesor asistent
Dega e Arteve Muzikore
fraimgashi@hotmail.com
+377 (0) 45 444 333

Erëmira Çitaku
Asistente
Dega e Arteve Muzikore
eremira@new-spirit.org
+377 (0) 44 612 766

Sanije Matoshi
Asistente
Dega e Arteve Muzikore
s_matoshi@hotmail.com
+377 (0) 44 740 338

Kreshnik Aliçkaj
Asistent
Dega e Arteve Muzikore
kreshnikalickaj@hotmail.com
+377 (0) 44 251 259

Dafina Zeqiri
Asistent
Dega e Arteve Muzikore
zdafina@gmail.com
+386 (0) 49 238 722

Visar Kuqi
Asistent
Dega e Arteve Muzikore
visarkuci@gmail.com
+377 (0) 44

Arianit Shehu
Asistent
Dega e Arteve Muzikore
arianitshehu@yahoo.com
+377 (0) 44 835 145

Misbah Kaçamaku
Profesor asistent
Dega e Arteve Muzikore
misbahkacamaku@gmail.com
+368 (0) 49 112 621

Reshat Rexhepi
Lektor
Dega e Arteve Muzikore
reshatrexhepi@yahoo.com
+377 (0) 44 183 596

Astrit Mustafa
Profesor asistent
Dega e Arteve Muzikore
astrittafa@hotmail.com
+377 (0) 44 202 043

Betim Krasniqi
Profesor asistent
Dega e Arteve Muzikore
betim93@hotmail.com
+377 (0) 44 681 700

Pranvera Hoxha
Korepetitor
Dega e Arteve Muzikore
///.///@uni-pr.edu
+377 (0) 44 /// ///

Lirika Pula
Korepetitor
Dega e Arteve Muzikore
///.///@uni-pr.edu
+377 (0) 44 /// ///