Njoftohen të gjithë studentet e nivelit Bachelor dhe Master se afati i pageses së semestrit veror shtyhet deri me datën 07/04/2014.


Më shumë

 • Njoftim për afatin e Prillit

  Njoftohen të gjithë studentet e nivelit Bachelor dhe Master se afati i provimeve të Prillit organizohet me datat:
  19.04.2014 (E Shtune), 20.04....

  Më shumë
 • Njoftim

  Njoftohen të gjithë studentët që ligjeratat nga Lënda Gjuhe Angleze nuk do të mbahen sot (E Marte 18/03/2014) te Profesori i lëndës
  Reshat Rexhepi
  Më shumë

 • Njoftim për pagesën e semestrit veror

  Njoftohen të gjithë studentët se afati i fundit për të bërë pagesën për semestrin veror është nga data 18/03/2014 deri me datën 31/03/2014.

  Vërejtje: Pas kësaj date sistemi nu...

  Më shumë
 • Vizita e Drejtorit të Qendrës Kulturore Turke “Yonus Emre” zot. BÜLENT ÜÇPUNAR

  Gjatë ditës së sotme Fakulteti i Arteve - Universitetit i Prishtinës “Hasan Prishtina” është vizituar nga drejtori i Qendrës Kulturore Turke “Younus Emre” zot. BÜLENT ÜÇPUNA...

  Më shumë
 • Vendimet mbi lirimin nga pagesa e semestrit

  Komisioni për lirim nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2013/2014, në mbledhjen e mbajtur më 2.4.2014, mori vendim mbi lirimin nga pagesa e semestrit. Për të parë këto vendime klikoni në linq...

  Më shumë
 • Njoftim mbi paraqitjen e provimeve për studimet e nivelit Master

  Afati i paraqitjes së provimeve për nivelin e studimeve Master fillon prej 21 janar deri më 31 janar të vitit 2014.

  Më shumë
 • Lajmet 321 deri 328 (prej 356)
   |<  <  36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «gusht»
  MaEnPrShDi
  303112345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112
  3456789