Njoftohen të gjithë studentet e nivelit Bachelor dhe Master se afati i pageses së semestrit veror shtyhet deri me datën 07/04/2014.


Më shumë

 • Njoftim për afatin e Prillit

  Njoftohen të gjithë studentet e nivelit Bachelor dhe Master se afati i provimeve të Prillit organizohet me datat:
  19.04.2014 (E Shtune), 20.04....

  Më shumë
 • Njoftim

  Njoftohen të gjithë studentët që ligjeratat nga Lënda Gjuhe Angleze nuk do të mbahen sot (E Marte 18/03/2014) te Profesori i lëndës
  Reshat Rexhepi
  Më shumë

 • Njoftim për pagesën e semestrit veror

  Njoftohen të gjithë studentët se afati i fundit për të bërë pagesën për semestrin veror është nga data 18/03/2014 deri me datën 31/03/2014.

  Vërejtje: Pas kësaj date sistemi nu...

  Më shumë
 • Lajmet 425 deri 432 (prej 463)
   |<  <  49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «maj»
  MaEnPrShDi
  27282930123
  45 678910
  111213 14151617
  18192021222324
  25262728293031
  1234567