Afat shtesë për regjistrim të semestrave dhe obligimeve të mbetura nga vitet paraprake

     Ju njoftojmë se për shkak të kërkesave të shumta të njësive akademike dhe Këshillave të studentëve të njësive akademike, Rektori ka vendosur që të lejoj hapjen e SEMS-it me qëllim të regjistrimit të semestrave të vitit akademik 2018/19 si dhe borxhet eventuale të viteve paraprake.

    SEMS, do të jetë i hapur nga data 13.05.2019 - 17.05.2019    Nga Rektorati.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456