Afati i apsolventave Mars 2018

    Njoftohen studentët të nivelit Bachelor apsolventët si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati i Marsit për paraqitje dhe mbarvajtje të provimeve do të organozohet si në vijim:

    Paraqitja e provimeve fillon nga data.19.03.2018 dhe mbaron më 20.03.2018
    Provimet do të organizohen gjatë fundjavave të muajit Mars
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526 272829301
2 3 45678
9101112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345