Aktrim - Lista e kandidateve që e kalojn fazën e parë dhe futen në rrethin e ngushtë

   Lista e Studenteve te pranuar ne rrethin e ngushte ne Programin e Aktrimit, afati i dyte Bachelor 2018/2019

  1. Albina Krasniqi

  2. Blend Nazifi

  3. Dren Arifi

  4. Drilon Tullari

  5. Ali Mehmeti

  6. Rrezarta Shala

  7. Rajmonda Sokoli

  8. Jusuf Tofaj


  Kandidatet obligohen te paraqiten me 21.9.2016 ora 10.00 ne sallen e Teatrit ne Fakultetin e Arteve me veshje sportive, per testimin ne vokal dhe levizje-lojra me pedagoget perkates.

  Me pas vazhdon faza e punes me Pedagoget e Lendes se Aktrimit, deri ne provimin final.  20.9.2018

  Komisioni

  -----------------------------------------------------------------------
   

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031 123
4 56 78910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678