DITËT E EVROPËS: Potenciali i Rinisë së Kosovës drejt BE-së

   Ftohen studentët që të jenë pjesë e diskutimit, ku do të diskutohet për vlerat integruese dhe angazhimin tonë për integrim në Bashkimin Evropian në kuadër të shënimit të
   
  DITËT E EVROPËS
   
  Temë diskutimi: Potenciali i Rinisë së Kosovës drejt BE-së
   
  Data: E hënë, 6 maj 2019
  Koha: 15:00 – 16:30
  Lokacioni: Fakulteti i Arkitekturës, “Modelarium”


  Pjesë e këtij paneli, do të jenë: Ministrja e Integrimit Evropian, Znj. Dhurata Hoxha, Shefja e BE-së, në Kosovë, Znj. Natalya Apostolova, themeluesja e “Shkollës Digjitale”, Znj. Hana Qerimi, drejtuesja dhe themeluesja e Artpolis dhe FEMART Festival, Znj. Zana Hoxha dhe balerina nga Baleti Kombëtar i Kosovës, Znj. Behie Murtezi.
   

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456