Informim rreth mësimit në Fakultetin e Arteve

     Bazuar në vendimin e sotëm të Qeverisë së Kosovës, mësimi do të organizohet në formë të kombinuar (fizike ose online), varësisht nga specifikat e programeve të studimit në Fakultetin e Arteve.

    Profesorët që organizojnë mësimin fizik, me grupe të vogla, luten të respektojnë Manualin për mbrojtje nga përhapja e virusit dhe rekomandimet e IKSHKP’S.


    DEKANATI
     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456