Lista e aplikuesëve për afatin e parë - Bachelor për vitin akademik 2019/20

  Listat e aplikuesëve në Fakultetin e Arteve të Bukura për afatin e parë Bachelor për vitin akademik 2019/20, mund ti gjeni sipas programeve të studimit në linkun në vijim:

  Dega e Arteve të Bukura
  Dega e Arteve Dramatike
  Dega e Arteve Muzikore  Provimi pranues mbahet me datën 15.07.2019 duke filluar nga ora 09:00.

  Aplikantët të paraqiten më herët tek Fakulteti dhe të kenë me vete Letërnjoftimin dhe konfirmin e aplikimit ( kur i kanë dorëzuar dokumentet i kanë marrë konfirmimet).

  Ju dëshirojm suksese në provimin pranues të gjithë aplikantëve.
   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
29301 2 345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789