Lista e aplikuesëve për afatin e parë - Bachelor për vitin akademik 2019/20

  Listat e aplikuesëve në Fakultetin e Arteve të Bukura për afatin e parë Bachelor për vitin akademik 2019/20, mund ti gjeni sipas programeve të studimit në linkun në vijim:

  Dega e Arteve të Bukura
  Dega e Arteve Dramatike
  Dega e Arteve Muzikore  Provimi pranues mbahet me datën 15.07.2019 duke filluar nga ora 09:00.

  Aplikantët të paraqiten më herët tek Fakulteti dhe të kenë me vete Letërnjoftimin dhe konfirmin e aplikimit ( kur i kanë dorëzuar dokumentet i kanë marrë konfirmimet).

  Ju dëshirojm suksese në provimin pranues të gjithë aplikantëve.
   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 123 456
78910111213
1415 16 17181920
21222324252627
28293031123
45678910