NJOFTIM - Afati i Korrikut për Apsolventë 2017/2018

    Njoftohen studentët apsolvent të nivelit Bachelor si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati për apsolvent për paraqitje dhe mbarvajtje të provimeve do të organizohet si në vijim:

    Paraqitja e provimeve fillon nga data 03.07.2018 dhe mbaron më 08.07.2018

    Provimet fillojnë nga dt.10.07.2018 deri më 20.07.2018

    Vërejtje: Studentët mund t’i paraqesin nga dy (2) provime.
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526 272829301
2 3 45678
9101112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345