NJOFTIM - Afati i Shtatorit 2016/2017

    Njoftohen Studentët (studimet themelore – bachelor dhe master) të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit të vitit akademik 2016/2017 do të bëhet prej 29.08.2017 e deri më 05.09.2017.

    Provimet fillojnë me 11.09.2017 dhe mbarojnë me 30.09.2017.

    Pas këtij afati nuk do të mund të paraqiten provimet.
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526 272829301
2 3 45678
9101112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345