NJOFTIM - PANAIRI I EDUKIMIT "STUDIONI NË FRANCË"

  NJOFTIM - PANAIRI I EDUKIMIT "STUDIONI NË FRANCË"  NJOFTIM

  PANAIRI I EDUKIMIT "STUDIONI NË FRANCË", edicioni i tretë

  Datë: 1 dhjetor 2020
  Ora: 10:00 - 18:00
  Në: https://tourneebalkanskosovo.com

  Zbuloni mundësitë e studimit në Francë!

  Nëse planifikoni për të studiuar jashtë vendit, bashkohuni me ne në edicionin e tretë të Panairit të Edukimit. Njoftohuni me universitetet frankofone, programet e studimit në gjuhën frënge dhe atë angleze në shkallet: BA, MA dhe PhD dhe zbuloni pse Franca është një nga destinacionet më të njohura të studimit jashtë vendit! 

  Vizitoni  platformën https://tourneebalkanskosovo.com dhe planifikoni studimet tuaja të arsimit të lartë në Francë. Ju do të keni mundësi të flisni me përfaqësues nga institucione frankofone pjesëmarrëse, të cilët do të ndajnë përvojën e tyre dhe do t'ju ofrojnë informata të vlefshme.

  Përdore mundësinë virtuale të ndërlidhjes me universitetet frankofone.

  Ju mirëpresim!
   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4567 8910
1112 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567