NJOFTIM PËR ORGANIZIMIN E AFATIT TË PROVIMEVE TË JANARIT

    Njoftohen Studentët (studimet themelore – bachelor dhe master) të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se SEMS-i për paraqitje të provimeve do të jetë i hapur në datat 4 dhe 5 shkurt 2019;

    Datat e mbajtjes së provimeve: 6 shkurt 2019 deri me 28 shkurt 2019 (përjashtim nga këto data bëjnë ditët e festave zyrtare).

    Informoheni se semestri veror për vitin akademik 2018-2019, në UP “Hasan Prishtina”, fillon me datë 25 shkurt 2019.


     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25262728293031
123 4567
891011 121314
151617181920 21
22 232425262728
293012345