NJOFTIM-Vazhdimi i afatit për pagesë të Semestrit VEROR dhe lejimi i pagesës së semestrit DIMEROR 2017/18

    Në mbledhjen e Kolegjiumit të Dekanëve, kishte kërkesë për vazhdimin e hapjes së SEMS për lejimin e pagesave për regjistrim të semestrit dimëror dhe veror 2017/18 si dhe për kryerjen e obligimeve për semestrat e viteve paraprake për studentë të cilët kanë borgje të papaguara.

    Sistemi Elektronik për Menaxhimin e Studentëve (SEMS) do të jetë i hapur për regjistrim të semestrave nga data 09.02.2018 deri me datë 15.02.2018.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789