NJOFTIM-Vazhdimi i afatit për pagesë të Semestrit VEROR dhe lejimi i pagesës së semestrit DIMEROR 2017/18

    Njoftohen studentet se me pajtimin e shumicës së dekanëve të njësive akademike, pas shumë kërkesave të Parlamentit të studentëve dhe Këshillave studentore, sot me datë 30.04-2018 deri me datë 02.05.2018 në ora 15.30 do të HAPET SEMS-i për regjistrimin e semestrave të vitit akademik 2017/18.
     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456