NJOFTIM-Vazhdimi i afatit për pagesë të Semestrave për vitin 2017/18

     Ju njoftojmë se gjatë kësaj jave kemi pasur kërkesa për regjistrim të semestrave të vitit akademik 2017/18 nga më shumë se 200 studentë të Fakulteteve të ndryshme të UP-së prej të cilëve shumica janë studentë që e kanë kusht përfundimin e studimeve deri me 30.9.2018, prandaj me Leje të Rektorit ju njoftoj se vetëm ditën e Premte me datë 16.03.2018 deri në ora 16.00 do të jetë i hapur SEMS për t'ua mundësuar regjistrimin e semestrave studentëve të cilët për arsye të ndryshme nuk kanë arritur që ti kryejn obligimet financiare ndaj UP-së.

    Gjithashtu ju informoj se për vitin akademik 2018/19 së shpejti do jetë i gatshëm një Kalendar i afateve të regjistrimit të semestrave dhe provimeve. Të gjithë studentët që nuk i respektojnë këto afate do ta përserisin vitin.
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526 272829301
2 3 45678
9101112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345