NJOFTIM-Vazhdimi i afatit për paraqitje të provimeve në afatin e Qershorit 2017-2018

    Njoftohen studentet e Fakultetit të Arteve niveli Bachelor dhe Master për arsyje të kërkesave të shumta të studenteve qe nuk kanë mundur t'i paraqesin provimet për afatin e qershorit është vendosur të ju mundësohet paraqitja e provimeve.

    Paraqitja e provimeve mund të bëhet me datën 08.06.2018 nga ora 08:00 - 16:00.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789