Njoftim

  Njoftohën te gjithë profesoret dhe studentët e Fakultetit të Arteve, dega e artit dramatik se autori kroat me famë boterore Miro Gavran do të marrë pjesë në premieren e dramës së tij "Si Ta Vrasim Presidentin" me 29 Qershor 2018 ne Teatrin Kombetar te Kosoves,me regji të Marigona Bekteshi Ferati.

  Meqense autori kroat është i njohur për studentet e artit dramatik dhe është punuar shumë herë nga studentë tanë, ne kemi ftuar Miro Gavran në nje takim të hapur me studentët e Fakultetit të Arteve nga dega e artit dramatik.

  Takimi do të mbahët më 28 Qershor nga ora 11:00, te salla e madhe ne Ish objektin e fakultetit të muzikës.

  Takimi është i hapur për të gjithe!

  Ju mirepresim!
   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526 272829301
2 3 45678
9101112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345