Njoftim - Afati i Janarit 2017/2018

  Njoftohen studentët të nivelit Bachelor dhe Master si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati i Janarit për paraqitje dhe mbarvajtje të provimeve do të organozohet si në vijim:

  Paraqitja e provimeve fillon nga data.10.01.2018 dhe mbaron më 29.01.2018
  Provimet fillojnë nga dt.01.02.2018 deri më 15.02.2018

  Prishtinë më: 10.01.2018
  Nga Dekanati
   

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
10111213141516
17 18 19 20 212223
24252627282930
1234567