Njoftim - Afati i Janarit 2018/2019

    Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati i Janarit për paraqitje dhe mbarvajtje të provimeve do të organozohet si në vijim:

    Paraqitja e provimeve fillon nga data 08.01.2019 dhe mbaron më 14.01.2019

    Provimet fillojnë nga data 21.01.2019

     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829303112
3456 789
10111213141516
17 181920212223
24252627282930
1234567