Njoftim - Afati i Nëntorit

    Njoftohen Studentët (studimet themelore – bachelor dhe master) të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se paraqitja e provimit për afatin e nëntorit të vitit akademik 2019/2020 do të bëhet prej datës 06.11.2019 e deri më 14.11.2019.

    Në këtë afat mund të paraqes një (1) provim.

    Provimet do të mbahen gjatë dy vikendeve të fundit të muajit nëntor sipas orarit i cili do të publikohet në ueb faqe dhe tabelën e shpalljeve të Fakultetit.

    Vërejtje: Luten Studentët ta respektojnë afatin e paraqitjes së provimeve.

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627 28291
2345678