Njoftim - Afati i Shtatorit 2018/2019

     Njoftohen Studentët (studimet themelore – bachelor dhe master) e Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se afati për paraqitjen e provimeve për afatin e shtatorit të vitit akademik 2018/2019, do të filloj me 24.07.2019 dhe do të zgjas deri me 28.08.2019.

    Provimet fillojnë me datën 01.09.2019 dhe mbarojnë me datën 15.09.2019, dhe do të mbahen sipas orarit i cili do të publikohet në ueb faqe dhe tabelen e shpalljeve të Fakultetit.

    Vërejtje: Luten Studentët ta respektojnë afatin e paraqitjes së provimeve.

    Shkarko njoftimin
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456