Njoftim - Ditë pushimi për 28 Nëntor

    Njoftohen mësimdhënësit dhe studentët dhe administrata e Fakultetit të Arteve të Bukura të Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina" se për nder të festës së 28 Nëntorit do të jetë ditë pushimi:

    E martë, 28 nëntor 2017.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
10111213141516
17 18 19 20 212223
24252627282930
1234567