Njoftim - Paraqitja e provimeve afati i Shtatorit II 2019/2020

     Njoftohen studentët të nivelit Bachelor dhe Master, si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati i SHTATOR 2 për paraqitje dhe mbarvajtje të provimeve do të organozohet si në vijim:

    Paraqitja e provimeve fillon nga data 16.09.2020 dhe mbaron më 20.09.2020

    Provimet e afatit Shtator 2 do të mbahen nga data 21-30.O9.2020.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
14151617 181920
21222324252627
2829301234
567891011