Njoftim - Paraqitja e provimeve afati i Shtatorit 2019/2020

      Njoftohen Studentët (studimet bachelor dhe master) të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se paraqitja e provimeve për afatin e Shtatorit të vitit akademik 2019/2020 do të hapet prej datës 06.08.2020 e deri më 22.08.2020.


     Vërejtje: Luten Studentët ta respektojnë afatin e paraqitjes së provimeve.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
14151617 181920
21222324252627
2829301234
567891011