Njoftim / Regjistrimi i lëndëve në SEMS

     Njoftohen studentët e vitit të parë (I) në nivelin e studimeve Bachelor dhe Master që kanë regjistruar semestrat për këtë vit akademik (2017/2018) të bëjnë regjistrimin e lëndëve Obligative dhe Zgjedhore te profesorët e duhur përmes SEMS, kjo është e domosdoshme pasi që evidenca për mësim për vitin e parë mbahet përmes Sistemit të Menaxhimit të Vijueshmërisë, kështu që nëse nuk e keni lëndën e regjistruar, atëherë nuk përfshiheni në listën e studentëve që kanë mbajtur orën mësimore.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789