Njoftim - Zgjatet afati për paraqitje të provimeve

    Njoftohen studentët të nivelit Bachelor dhe Master si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati i Janarit për paraqitje të provimeve zgjatet deri më 05.02.2018     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526 272829301
2 3 45678
9101112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345