Njoftim - Zgjatja e afatit per paraqitjen e provimeve në afatin e prillit

  Njoftohen Studentët (studimet themelore – bachelor dhe master) të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se zgjatet afati për paraqitjen e provimeve për afatin e prillit të vitit akademik 2017/2018 

  Në bazë të vendimit 1/48 të dt.20.04.2018 studentëve iu është lejuar paraqitja edhe e një (1) provimi. Studentët të cilët paraqesin
  provim nuk iu lejohet paraqitja e provimit të njejtë mbrenda këtij afati.

  Paraqitja fillon më dt. 23.04.2018 deri më dt. 26.04.2018

  Vërejtje: Luten Studentët ta respektojnë afatin e paraqitjes së provimeve.
   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526 272829301
2 3 45678
9101112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345