Njoftim: Shtyhet afati për paraqitjen e provimeve

    Njoftohen Studentët e studimeve themelore – bachelor dhe master të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit të vitit akademik 2013/2014 është vazhduar deri më datën 19/09/2014 ora 16:00.

    Pas këtij afati nuk do të mund të paraqiten provimet.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456