Njoftim per Bursat e studenteve

   Luten të gjithë studentët e Fakulteti të Arteve që janë pëfitues të bursave nga Universiteti I Prishtinës “ Hasan Prishtina” të dërgojnë këto informata:


  NUMRI_PERSONAL (Numri personal i përfituesit)

  PERFITUESI (Emri dhe mbiemri i përfituesit)

  LLOGARIA_BANKARE (Llogaria bankare e përfituesit, duhet të jetë 16 shifrore)


  Këto informa të dërgohen përmes emailit deri me date 13.4.2020 tek zyrtari për financa z. Gani Duli

  [email protected]


   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
45 678910
111213 14151617
18192021222324
25262728293031
1234567