Njoftim për hapjen e SEMS për regjistrim të semestrave

    Njoftohen studentet se nga  dt. 05.02.2019 deri më 05.03.2019, do të jetë i hapur SEMS, për regjistrim të semestrave për vitin akademik 2018/19.
     
    Në këtë afat, studentëve të cilët nuk arritur që ta regjistrojnë semestrin dimëror 2018/19 në kohen e duhur, u mundesohet regjistrimi i dy semestrave (dimëror dhe veror 2018/19), si dhe pagesa e borgjeve eventuale të semestrave të papaguar nga vitet akademike paraprake.

     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25262728293031
123 4567
891011 121314
151617181920 21
22 232425262728
293012345